Hakkımızda – Özge Öz Mimarlık
Projelerimiz ve Ekibimiz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Bir Ekip

Özge Öz Sayılgan Yıldız Teknik Üniversitesinden 2008 yılında lisans diplaması, Politecnico Di Milano Üniversitesinden 2011 yılında lisans üstü diploması almaya hak kazandı.

Türkiye’nin önde gelen uluslararası inşaat firmalarının tasarım ekiplerinden edindiği tecrübeler ile 2015 yılında ÖZGE ÖZ MİMARLIK firmasını kurdu.
Özge Öz Mimarlık ; konutlar, ofisler, sanayi tesisleri, alışveriş merkezleri gibi farklı kategorilerdeki yapıların konsept aşamasından başlayarak
uygulama projeleri hazırlama,disiplinler arası koordinasyon, kontrolörlük ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özge Öz Sayılgan Yıldız Teknik Üniversitesinden 2008 yılında lisans diplaması, Politecnico Di Milano Üniversitesinden 2011 yılında lisans üstü diploması almaya hak kazandı.Türkiye’nin önde gelen uluslararası inşaat firmalarında tasarım ekiplerinde edindiği tecrübeler ile 2015 yılında ÖZGE ÖZ MİMARLIK firmasını kurdu.
Özge Öz Mimarlık ; konutlar, ofisler, sanayi tesisleri, alışveriş merkezleri gibi farklı kategorilerdeki yapıların konsept aşamasından başlayarak uygulama projeleri hazırlama,disiplinler arası koordinasyon, kontrollorlük ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yaratıcılık

Tüm projelere başlarken , kendimizi tekrar etmemek adına, araştırma, analiz ve planlamaya sıfırdan başlıyoruz.

Yenilik

Projelerimizin planlamasını, günümüz koşullarını ve gelecekteki ihtiyaçları değerlendirerek, uyarlanabilir ve esnek tasarım prensibi ile oluşturuyoruz.

Profesyonellik

Diğer alandaki uzmanlar ile entegre bir tasarım süreci yürüterek müşteriye en iyi ürünü sunmayı hedefliyoruz.

Yüksek Kalite

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda coğrafi,çevresel ve ekonomik verileri detaylı analiz ederek insan odaklı tasarım yapmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

10+ yıllık deneyim

Özge Öz Sayılgan
Özge Öz Sayılgan
Yüksek Mimar
Yağmur Memişoğlu
Yağmur Memişoğlu
Peyzaj Mimarı ve Görselleştirme Uzmanı
Aycan Gezergen
Aycan Gezergen
Grafik Tasarım ve Görselleştirme Uzmanı
Profesyoneller ile Çalışın.

Müşteri Yorumları

Özge hanım'ın yönettiği proje ofisinin, hem bizzat kendisinin yetenek ve bilgisi hem de ekibinin değerli çalışmalarıyla şehrimize mimari anlamda yeni bir anlayış ve estetik getirdiğine inanıyorum. Projemizin başarısında dürüstlüğü, samimiyeti yanında yetenek ve bilgiyle yaptıkları çalışmalar büyük rol oynamıştır. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada yapacağımız projelerde birlikte calışmak dileğiyle...

Barbaros Hayrettin Binicioğlu
Yenisan inşaat yönetim kurulu başkanı

Müşteri Yorumları

Projelerini tasarlarken; ihtiyaçlara uygun yapıları hayal gücünü ve mantığını doğru oranlarda kullanarak uygulanabilir, doğa ile uyumlu ve vizyonlu işlere imza atan ve devam edeceğine gönülden inandığımız Özge Hanım ve ekibiyle çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi paylaşmak isteriz.Disiplin, iş yapış biçimi ve iş ahlakı açısından kıymetli bir duruş sergillemeleri sebebi ile uzun yıllar çalışabileceğimizi ümit ediyoruz.

Hayati Saral
Be sa inşaat yönetim kurulu üyesi

Referanslarımız

Özge Öz Mimarlık

client-logo
client-logo-1
client-logo
client-logo
client-logo